502 433 662 serwis@auto-maniak.com.pl

NOWOŚĆ !!!

Regeneracja przekładni kierowniczych:

  • ze wspomaganiem
  • bez wspomagania
  • wspomagania EPS (typu FIAT Punto, OPEL Corsa)

Obecnie nasz warsztat poszerzył swoją działalność o profesjonalną regenerację przekładni kierowniczych, która obejmuje wymianę uszczelnień za pomocą oryginalnych zestawów, szlifowanie listwy lub wałka sterownika, a także konieczne naprawy elementów sterowania i prowadzenia listwy, których celem jest zlikwidowanie luzów i stuków. Jako jedyni w regionie posiadamy profesjonalny stół, sprzęt i narzędzia niezbędne do profesjonalnej regeneracji i prób wysiłkowych maglownic. Nasi mechanicy szkolili się pod okiem wybitnych konstruktorów posiadanego przez nas sprzętu w siedzibie producenta we Włoszech. Tylko zregenerowane przez nas przekładnie poddawane są próbom wysiłkowym przy ciśnieniu 120 barów by kompleksowo skontrolować szczelność oraz siłę wspomagania. Daje nam to 100 % gwarancji dobrze wykonanej pracy a reklamacje w zregenerowanych maglownicach w zasadzie nie występują. Grono naszych zadowolonych klientów stale rośnie w związku z czym nasz warsztat cieszy sie coraz większą renomą.

Jak dostarczyć do nasz przekładnię?

1) Można wysłać do nas przekładnię kurierem. Nasz warsztat zregeneruje ją i odeśle pod wskazany adres.

2) Można dostarczyć przekładnię osobiście. Czas naprawy ustalany jest indywidualnie. Istnieje możliwość wymiany na gotową przekładnię.

3) Można dostawczyć do warsztatu auto. Nasz mechanik sprawdzi maglownicę bez demontażu przy użyciu spesjalnego testera. Jeżeli okaże się że maglownica wymaga regeneracji zdemontujemy ją, naprawimy, poddamy ją próbie wysiłkowej a następnie montujemy w aucie.