Przekładnie kierownicze

Regeneracja przekładni kierowniczych.

Zadzwoń

502 433 662

Regeneracja przekładni kierowniczych

ze wspomaganiem

bez wspomagania

wspomagania EPS

   Obecnie nasz warsztat poszerzył swoją działalność o profesjonalną regenerację przekładni kierowniczych, która obejmuje wymianę uszczelnień za pomocą oryginalnych zestawów, szlifowanie listwy lub wałka sterownika, a także konieczne naprawy elementów sterowania i prowadzenia listwy, których celem jest zlikwidowanie luzów i stuków. Jako jedyni w regionie posiadamy profesjonalny stół, sprzęt i narzędzia niezbędne do profesjonalnej regeneracji i prób wysiłkowych maglownic. Nasi mechanicy szkolili się pod okiem wybitnych konstruktorów posiadanego przez nas sprzętu w siedzibie producenta we Włoszech. Tylko zregenerowane przez nas przekładnie poddawane są próbom wysiłkowym przy ciśnieniu 120 barów by kompleksowo skontrolować szczelność oraz siłę wspomagania. Daje nam to 100 % gwarancji dobrze wykonanej pracy a reklamacje w zregenerowanych maglownicach w zasadzie nie występują. Grono naszych zadowolonych klientów stale rośnie w związku z czym nasz warsztat cieszy sie coraz większą renomą.

Jak dostarczyć do nas przekładnię?

wysyłką

Można wysłać do nas przekładnię kurierem. Nasz warsztat zregeneruje ją i odeśle pod wskazany adres.

osobiście

Można dostarczyć przekładnię osobiście. Czas naprawy ustalany jest indywidualnie. Istnieje możliwość wymiany na gotową przekładnię.

z autem

Można dostawczyć do warsztatu auto. Nasz mechanik sprawdzi maglownicę bez demontażu przy użyciu spesjalnego testera. Jeżeli okaże się że maglownica wymaga regeneracji zdemontujemy ją, naprawimy, poddamy ją próbie wysiłkowej a następnie montujemy w aucie.

Godziny otwarcia Warsztatu:

Od poniedziałku do piątku

godz. 8:00-17:00

Godziny otwarcia Stacji kontroli pojazdów

Od poniedziałku do piątku

godz. 7:00-18:00

Adres

Kościelna 13,

16-030 Karakule

(9 min z centrum Białegostoku)

telefon

 

Warsztat

Stacja Kontroli Pojazdów